Zpráva o stavu

Chybí obrázky v adresáři - /var/www/clients/client0/web3/web/img_slider/other/index.php

Novostavba

Našim klientům nabízíme odborné poradenství na vysoké úrovni ve všech těžkých, nicméně nezbytných rozhodnutích. Budeme s Vámi již při vhodném výběru parcely, kde hlavní roli hraje nejen správná rozloha a umístění pozemku a dané lokality, ale v neposlední řadě také vyřizování podmínek úřadů a vedení inženýrských sítí.

Pomůžeme Vám projít jednotlivé fáze výstavby s individuálním přístupem. Nezbytně nutné je vyhotovení dokumentace pro stavební povolení a prováděcí dokumentace, součástí jsou i pravidelné konzultace v počáteční fázi projektu, které vedou k hladké realizaci. Společně vytvoříme návrh Vašeho energeticky úsporného domu na klíč, pasivního nebo nízkoenergetického.

Naší snahou je zapojit klienta do návrhu vlastního domu a společně vypracovat kvalitní architektonický návrh, který nabídne estetické a zároveň chytré, inovativní a technicky vyspělé řešení. Naši odborníci Vám ve spolupráci s kvalitními dodavateli postaví dům šitý na míru. Stavbu realizujeme pomocí vlastních pracovníků a lety prověřených subdodavatelů, neztratíte tedy Váš drahocenný čas, peníze a energii hledáním schopných dodavatelů.

Jako novostavbu lze realizovat:

  •          rodinný dům
  •          komerční objekt
  •          půdní vestavbu
  •          chatu nebo chalupu