Zpráva o stavu

Chybí obrázky v adresáři - /var/www/clients/client0/web3/web/img_slider/hp/index.php

Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci synergis_content_loader_get_content() (řádek: 1186 v souboru /var/www/clients/client0/web3/web/sites/all/modules/synergis_content_loader/synergis_content_loader.module).
  • Warning: file_get_contents(http://www.interiordeluxe.cz/_connector_sites/data.php?content=novinky-last&site=synergis-int.com&token=1234567890): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci synergis_content_loader_get_content() (řádek: 1186 v souboru /var/www/clients/client0/web3/web/sites/all/modules/synergis_content_loader/synergis_content_loader.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 ve funkci synergis_content_loader_selfpromo() (řádek: 656 v souboru /var/www/clients/client0/web3/web/sites/all/modules/synergis_content_loader/synergis_content_loader.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci synergis_content_loader_selfpromo() (řádek: 657 v souboru /var/www/clients/client0/web3/web/sites/all/modules/synergis_content_loader/synergis_content_loader.module).

Synergis - Elektroinstalace, AV instalace, Projektantské služby

Realizujeme kompletní projekty v oblasti architektury, stavebnictví, automatizační techniky a zobrazovacích systémů pro komerční a domácí prostory. Ve spolupráci s předními architektonickými a projekčními kancelářemi připravujeme kompletní projektovou dokumentaci pro stavební řízení pro firmy a koncové zákazníky. Projektujeme a instalujeme řídicí systémy pro Inteligentní dům, kamerové systémy CCTV, strukturovanou kabeláž, datové sítě, zabezpečovací techniku EZS, protipožární techniku EPS a přístupové systémy ACS. 

Jsme výhradní dovozci  jedinečných designových, luxusních a technických svítidel od téměř dvaceti dodavatelů z celé Evropy. Převažuji výrobci z Itálie, dále pak Portugalska, Nizozemí, Belgie, Německa, Francie, Španělska, Polska a dalších zemí. Zajišťujeme dodávku do domu, řešíme také ale komplexní řešení svítidel do větších obytných budov a celků, obchodních jednotek, butiků,restaurací, barů, veřejných prostor nebo průmyslových objektů. Vaše svítidlo Vám objednáme, dodáme do max. 3 týdnů a případně i nainstalujeme.